U progu kariery ZDK

i

Autor: Zamojski Dom Kultury

konkurs

Młode talenty poszukiwane. Zbliżają się przesłuchania

2023-09-20 9:12

Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejną edycję konkursu dla najmłodszych "U progu kariery". Dzieci w wieku przedszkolnym zaprezentują się w trzech kategoriach - pięknego mówienia, piosenki i plastycznej.

Przedszkolaki z Zamościa i z gminy Zamość mają szansę zaprezentować się na scenie Zamojskiego Domu Kultury. Tegorocznym tematem przewodnim "U progu kariery" jest Rodzina.

Wszystkie wierszyki, piosenki czy pomysły na stworzenie pracy plastycznej na temat rodziny będąna tym konkursie jak najbardziej mile widziane. Zgłoszenia na konkurs można wysyłać lub przynosić do ZDK do 2 października. Natomiast przesłuchania odbędą się 7 października o godzinie 10:00 w Zamojskim Domu Kultury. Zgłaszać dzieci mogą indywidualnie rodzice lub wychowawcy przedszkolni z ramienia placówki. — mówi Diana Maciąg, kierowniczka działu marketingu z ZDK.

Mały kotek nowym sprzymierzeńcem kierowców. "Kilka mandatów mniej"

Młodzi artyści mogą spróbować swoich sił w każdej kategorii, warunek jest jeden - muszą przygotować do każdej z nich po jednej próbce swojego talentu na temat motywu przewodniego. Wszystkie szczegółowe informacje, w tym regulamin i karta zgłoszeń, znajdują się na stronie Zamojskiego Domu Kultury.

Zobacz też: Miasteczka Roztocza: Zwierzyniec po prostu trzeba odwiedzić. Zobacz zdjęcia ze spaceru!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE