Lubelskie: Tragiczny wypadek w miejscowości Hubinek

2022-06-08 10:44
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: fot. Policja Lubelska

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano w miejscowości Hubinek. Kierowca ciężarówki nie zatrzymał się przed znakiem "stop", czym doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu. Więcej informacji o wypadku znajdziecie w artykule.

Zderzenie osobówki z ciężarówką w miejscowości Hubinek 

79-letni kierowca zginął po zderzeniu z ciężarówką, do którego doszło w środę rano w miejscowości Hubinek (Lubelskie). Według wstępnych ustaleń, 45-letni obywatel Ukrainy kierujący tirem nie zatrzymał się przed znakiem "stop", czym doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym.

Sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim poinformowała, że do wypadku doszło ok. godz. 5 w środę na skrzyżowaniu dróg powiatowych w miejscowości Hubinek.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni obywatel Ukrainy kierujący ciężarówką nie zatrzymał się przed znakiem "stop", czym wymusił pierwszeństwo samochodowi osobowemu, którym kierował 79-letni mieszkaniec gminy Ulhówek" – powiedziała policjantka.

Dodała, że siła uderzenia spowodowała, że oba pojazdy wypadły poza drogę, na pobliskie pola. "79-latek zginął na miejscu" – przekazała Pawłowska. Policja pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać okoliczności wypadku. Na miejscu zdarzenia pracują jeszcze funkcjonariusze.

"Na chwilę obecną droga jest przejezdna. Na czas wyciągania pojazdów z pobocza, ruch będzie wstrzymany" – dodała sierż. szt. Pawłowska.

Olsztyn. Osobówka potrąciła mężczyznę na hulajnodze
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE