Kowalski Okna. Tutaj wzrost cen ci nie grozi!

2022-06-06 9:57
okno
Autor: unsplash.com

Masz już dość rosnących cen? Planujesz zakup okien? Firma Kowalski Okna wychodzi naprzeciw swoim Klientom. Kilka prostych rozwiązań sprawi, że przestaniesz martwić się szybującymi w górę cenami i zaoszczędzisz pieniądze!

W firmie Kowalski Okna, stolarkę otworową kupisz po aktualnych cenach, natomiast montaż zakupionych produktów, może odbyć się nawet za rok! Wszystko to dzięki możliwości bezpłatnego magazynowania towaru klientów do 12 miesięcy w nowej hali magazynowej, w którą firma Kowalski Okna zainwestowała w ramach ciągłego rozwoju.

Kowalski Okna
Autor: mat. prasowe

Kolejną z możliwości na zaoszczędzenie pieniędzy na stolarce, jest Program Czyste Powietrze. Do 2029 roku w ramach tego programu, możesz otrzymać nawet 90% zwrotu poniesionych kosztów docieplenia i termomodernizacji domu. Poznaj zasady programu i wykonaj termomodernizacje z Kowalski Okna - ciepłe okna i drzwi w Twoim domu.

Kowalski Okna
Autor: mat. prasowe

Zaoszczędź swoje pieniądze inwestując w najbardziej energooszczędny profil, który jest przełomowym produktem od Kowalski Okna a mowa o linii okien ETERNALLINE w technologii STV.

Kowalski Okna
Autor: mat. prasowy

Technologia STV polega na klejeniu na sucho szyby do przylgi skrzydła za pomocą specjalnej taśmy. Co ma tutaj niemałe znaczenie, ponieważ taśma ta stabilizuje konstrukcję okna w całym obwodzie. A to sprawia, że okna stają się bardziej stabilne. Dzięki temu możesz w swoim domu mieć okna o niesamowitej statyce i wytrzymałości nawet w bardzo dużych wymiarach.

Kowalski Okna
Autor: mat. prasowe

w oknach Eternalline STV zastosowane zostału kompozytowe wzmocnienia, które nie tylko posiadają 125-krotnie mniejszą przewodność cieplną niż wzmocnienia stalowe, ale również zapewniają pełne wyciszenie i są przyjazne dla środowiska. Wypełnienie kompozytowe to hybryda różnych elementów: twarde PVC i spienione PVC zazbrojone drutem stalowym – tworzące razem najtrwalsze i najbardziej energooszczędne wypełnienie profili dostępne na rynku. Wszystkie technologie wykorzystywane w produkcji pozwoliły stworzyć okna dla najbardziej wymagających - Eternalline STV.

Kowalski Okna
Autor: mat. prasowe

Jesteś zainteresowany ofertą Kowalski Okna? Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie internetowej firmy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE