Zlot Mikołajkowy

i

Autor: Drift Street Familia Zamość

Mikołajki

Impreza dla fanów motoryzacji. Zlot Mikołajkowy w Zamościu

2023-11-29 13:55

Drift Street Familia zaprasza na dobrą zabawę i pomaganie. Główny cel to pomoc dzieciom z Domu Dziecka w Zamościu. Uczestnicy, jak co roku mogą też liczyć na mnóstwo atrakcji!

W najbliższą sobotę (02.12) na placu manewrowym przy ul. Droga Męczenników Rotundy 2 w Zamościu odbędą się kolejne charytatywne Mikołajki organizowane przez grupę Drift Street Familia.

Cel jest jeden - pomoc dzieciom z Domu Dziecka w Zamościu. Zrobiliśmy taką akcję: dzieci napisały listy do Mikołaja, a my postaramy się sprawić im prezenty, które oni wybrali. Oczywiście jest określona kwota. Nasza grupa zajmuje się przede wszystkim łączeniem pasji motoryzacyjnej z pomaganiem. Co roku robimy podobne akcje i teraz również liczmy na osoby chętne do pomocy. Wszystkie zebrane środki zostaną w całości przekazane dla dzieciaków. O wszystkim poinformujemy na naszym Facebooku. — mówi Wiktoria Soroka z grupy Drift Street Familia.

Kierowcy lekceważą ten przepis, wielu nie ma o nim pojęcia. To nagranie pokazuje czym to grozi

Wydarzenie rozpocznie się o 12:00. Na przybyłych będzie czekało mnóstwo motoryzacyjnych atrakcji - drift taxi, konkurs na najniższe auto zlotu, konkurs na najfajniejszą świąteczno- mikołajową dekorację pojazdu, quizy, licytacje, ciepły poczęstunek i dużo słodyczy. Najmłodsi mogą liczyć na dobrą zabawę z Fundacją Be Happy. Wieczorem odbędą się koncerty oraz pokaz ogni.

Szczegóły na Facebooku Drift Street Familia.

zlot mikołajkowy

i

Autor: Drift Street Familia Zamość