Biłgoraj: 23- latek w rękach policji. Odpowie za kradzież i posiadanie narkotyków

2021-01-11 10:19 Wioletta Sawa
susz
Autor: KMP Biłgoraj

23- letni mieszkaniec Biłgoraja został zatrzymany w związku z dwoma przestępstwami , których się dopuścił w powiecie biłgorajskim.

Odpowie za kradzież telefonu i posiadanie narkotyków.

 W czwartek funkcjonariusze biłgorajskiej policji przyjechali do domu - 23- letniego mieszkańca Biłgoraja - podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego. Do kradzieży telefonu miało dojść w ubiegły wtorek na Placu Wolności w Biłgoraju.  Policjanci zastali w domu 23- latka, mężczyzna   miał też  przy sobie skradzioną komórkę.

- Z posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna mógł też posiadać narkotyki. Kryminalni znaleźli w mieszkaniu mężczyzny  70 gramów suszu roślinnego. Wykonany przez nich test wykazał, że zabezpieczony susz jest konopią inną niż włókniste. Jak tłumaczył  23- latek-  krzewy, z których pozyskał ten susz,  jakiś czas wcześniej znalazł na nieużytkach rolnych w Biłgoraju więc postanowił je zabrać do domu. Teraz mężczyzna stanie przed sądem  - informuje rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.  - młodszy aspirant Joanna Klimek.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków 23- letniemu mieszkańcowi Biłgoraja grozi kara 10 lat pozbawienia wolności, mężczyzna odpowie te za kradzież.