Znana artystka umiera na raka. Wydała piosenkę, żeby zadbać o małego syna

i

Autor: Instagram.com/cat.janice

Wzruszające!

Znana piosenkarka umiera na raka. To co zrobiła dla syna - chwyta ze serce!

2024-02-21 14:45

Cat Janice jest znaną amerykańską piosenkarką oraz autorką tekstów. Od 2022 roku choruje na agresywny nowotwór złośliwy. Kobieta jest świadoma tego, że powoli umiera. Chce jednak zadbać o swojego 7-letniego syna. Wydała piosenkę, której prawa autorskie przepisała na 7-latka. Tym sposobem chce zapewnić mu pieniądze na przyszłość. Użytkownicy TikToka tłumnie jej pomagają.

Cat Janice umiera na raka. Wydała piosenkę, żeby pomóc synowi

29-letnia Cat Janice jest nie tylko piosenkarką oraz autorką tekstów, ale też samotną mamą 7-letniego chłopca. W 2022 roku otrzymała druzgocącą wiadomość, że jest chora na mięsaka, czyli agresywny nowotwór złośliwy. 

Artystka przeszła szereg chemio- oraz radioterapii. Na początku 2023 roku wydawało się, że kobieta wygrała z chorobą, jednak w czerwcu 2023 roku w mediach społecznościowych poinformowała swoich fanów, że nowotwór powrócił i to ze zdwojoną siłą. Przerzuty są już na płucach. 

Cat Janice zdaje sobie sprawę z powagi całej sytuacji.  Artystka chce zabezpieczyć swojego syna oraz jego przyszłość. Na TikToku poinformowała fanów, że prawa autorskie do wszystkich jej piosenek przepisała na 7-latka. Co więcej, ostatnim życzeniem kobiety jest osiągnięcie, jak największej liczby odsłuchań jej najnowszej piosenki "Dance You Outta My Head". Na końcu nagrania dziękuje fanom za wsparcie oraz okazaną jej miłość. Żegna się też słowami "Do zobaczenia w niebie". 

Piosenka  "Dance You Outta My Head" hitem na TikToku. Internauci tłumnie pomagają Cat Janice

Po opublikowaniu piosenki "Dance You Outta My Head", użytkownicy TikToka byli tak wzruszeni tym, co Cat Janice zrobiła dla swojego małego syna, że zdecydowali się pomóc artystce. Licznie nagrywają filmy w mediach społecznościowych, szczególnie na TikToku, prosząc innych internautów o słuchanie utworu Cat Janice tak, aby osiągnął, jak największą liczbę odsłuchań. 

Co więcej, piosenka "Dance You Outta My Head" trafiła na listę TOP40 przebojów Billboard

Na dobre i na złe. Pierwszy taniec Blanki i Mario na weselu zachwyci gości! Radwan nie będzie mógł na to patrzeć

W tym miejscowościach na Dolnym Śląsku kręcono "Samych Swoich"