Zmiany w komunikacji. Autobusy nocne pojadą inaczej

2021-01-14 11:16
WOŚP 2021: We Wrocławiu można wylicytować autobus MPK
Autor: MPK Wrocław

W związku z wymianą bramownicy, na której założona jest sygnalizacja świetlna na wlocie skrzyżowania ulicy Powstańców Śląskich i Szczęśliwej od strony centrum miasta), planowane są zmiany w komunikacji. Zobacz, jakie.

W nocy z 14 na 15 stycznia 2021 roku (czwartek/piątek) w godzinach 22:00-5:00 zmienią się trasy linii autobusowych A i D oraz kursów nocnych linii 247, 248 i 257.

Autobusy wyżej wymienionych linii jadące w kierunku Oporowa lub Kleciny zostaną skierowane objazdem od skrzyżowania ulicy Powstańców Śląskich i Swobodnej przez ulicę Swobodną, Gwiaździstą i Szczęśliwą do ulicy Powstańców Śląskich.

Kursy nocne linii 247, 248 i 257 będą zatrzymywały się na przystanku "Gwiaździsta", który zlokalizowany jest przy ulicy Swobodnej pomiędzy ulicą Powstańców Śląskich i Gwiaździstą i realizowały objazd z pominięciem przystanku "Zaolziańska".

Autobusy wyżej wymienionych linii jadące w kierunku centrum miasta oraz komunikacja tramwajowa na ulicy Powstańców Śląskich będzie kursowała bez żadnych zmian.

Posłuchaj jak brzmią przystanki we wrocławskim MPK po angielsku:
Feniks - tramwaj, który powstał z popiołów