Zapłać za zakupy jednym spojrzeniem! Wrocławska firma PayEye z innowacyjnym terminalem

i

Autor: Mat. prasowe Zapłać za zakupy jednym spojrzeniem! Wrocławska firma PayEye z innowacyjnym terminalem

Zapłać za zakupy jednym spojrzeniem! Wrocławska firma PayEye z innowacyjnym terminalem

2020-07-02 8:03

Płatność za zakupy jednym spojrzeniem! Wrocławska firma PayEye stworzyła terminal płatniczy, wykorzystujący identyfikację tęczówki oka. Nie ma żadnej karty, wystarczy spojrzeć i zapłacone. Dowiedz się, jak z tego skorzystać.

Identyfikacja tęczówki oka to najskuteczniejsza metoda identyfikacji człowieka spośród wszystkich metod biometrycznych. Płacąc payeye nie potrzebujesz portfela, karty płatniczej, zegarka czy telefonu, wystarczy tylko jedno spojrzenie. Najpierw jednak trzeba się zarejestrować.

- Wystarczy wejść na stronę payeye.com i uzupełnić swoje dane. Następnie doładowujemy swoją elektroniczną portmonetkę i udajemy się do punktu, który oferuje nasze terminale. Na terminalu kończymy rejestracje poprzez pierwsze skanowanie tęczówki, która zapisywana jest w formie kodu, a nie jako zdjęcie. I tyle, teraz wystarczy spojrzeć na nasze urządzenie, aby zapłacić za zakupy - mówi Krystian Kulczycki, prezes PayEye sp. z o.o.

Choć to dopiero pilotaż, to lista miejsc, w których możemy znaleźć terminale PayEye wciąż rośnie. Póki co jest ich 20 na terenie Wrocławia i okolicach, ale do końca wakacji ma być ich aż 60.

Obecnie sieć partnerską PayEye tworzą pojedyncze punkty usługowe (LaKoshi, KASUN Twoje Centrum Piękna, Sky Clinic, SID Studio Urody), sklepy spożywcze i z odzieżą (City Market Wrocław, City Market Wysoka, Delikatesy Pod Dębem, Zaowocowani w Kiełczowie, Takeshy Kurosawa Wrocław), restauracje (Sushi Naka Naka, Portofino Wrocław, AULA italiani in cucina) oraz minisieci takie jak: Chleboteka (z czterema punktami sprzedaży) czy Krasnolód (z pięcioma).

Zobacz jak wygląda płatność z PayEye:

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia
Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani