Zabierz mamę na warsztaty do teatru. Wyjątkowa propozycja na Dzień Matki

2022-05-20 15:15
Zabierz mamę na warsztaty do teatru. Wyjątkowa propozycja na Dzień Matki od Wrocławskiego Teatru Pantomimy
Autor: Mateusz Filipiuk

W związku z tegorocznym Dniem Matki wrocławska pantomima organizuje nietypowe warsztaty teatralne. Teatr zaprasza do swojej siedziby dorosłe dzieci wraz ze swoimi mamami na niezwykłe zajęcia teatralno-ruchowe, które poprowadzi Izabela Cześniewicz (aktorka WTP, fizjoterapeutka i trenerka) w parze ze swoją mamą.

- Chcieliśmy zaproponować coś innego, a jednocześnie wpisującego się w misję naszego teatru. Bardzo zależało nam na idei spotkania, poświęcenia czasu drugiej osobie, okazania jej uważności. Nasze relacje z matkami bywają trudne, ale nie da się ukryć, że mamy są ważne, a relacja dziecko-matka jest pierwszą, podstawową formą, jaką poznajemy. Zachęcamy Was do spędzenia Dnia Matki inaczej niż zawsze, do zwolnienia i zabrania swojej mamy do nas, na warsztaty teatralne, aby sprawdzić, jak ruch i pantomima, jak teatr w ogóle, jest w stanie budować relacje i dialog między ludźmi. Jesteśmy przekonani, że te zajęcia mogą być wzruszającym i wzbogacającym doświadczeniem. Nie zabraknie po prostu dobrej zabawy - mówi Paulina Tomczyk, rzeczniczka teatru. 

Warsztaty z okazji Dnia Matki we Wrocławskim Teatrze Pantomimy skierowane są do osób powyżej 16. roku życia i ich mam. Dodatkowo, teatr przygotował specjalną ofertę prezentową - do dnia 26 maja zestaw gadżetów z plakatem "Pantomima" Włodzimierza Terechowicza z 1972 roku można nabyć w wyjątkowej cenie. W skład paczki prezentowej wchodzi: koszulka, torba płócienna, skarpety, notes, kubek, książka "Teatr swój widzę kuliście", zaproszenie na wybrany spektakl WTP oraz garść słodkości. Teatr oferuje też możliwość wysyłki.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 18.00 w siedzibie Wrocławskiego Teatru Pantomimy przy alei Dębowej 16. Bilety można kupić poprzez stronę placówki

Raport Złotorowicza – Jaś Kapela o delegalizacji mięsa

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE