Za nami Wrocławskie Targi Motocyklowe. Fani dwóch kółek - znajdziecie się na zdjęciach? [GALERIA]

2023-03-20 9:28

Już w najbliższy weekend we Wrocławiu sympatycy dwóch kółek będą mogli świętować. Wrocławskie Targi Motocyklowe w Hali Stulecia to świetna impreza, na której nie dość, że można obejrzeć ciekawe pokazy i stunty, to jeszcze zapoznać się z ofertami lokalnych dilerów motocyklowych.

Motocykle, stoiska z koszulkami, efektowne stunty i zapach benzyny. Wrocławskie Targi Motocyklowe przyniosły ze sobą do stolicy Dolnego Śląska to, co w motorowej kulturze najlepsze. Przez weekend wszyscy odwiedzający bawili się świetnie, a trzeba uczciwie przyznać, że w Hali Stulecia zjawili się tłumnie.

Wrocławskie Targi Motocyklowe. Znajdziesz się na zdjęciach?

Wrocławskie Targi Motocyklowe odbyły się w dniach 18-19 marca w Hali Stulecia. Podczas eventu odwiedzający doświadczyli całego mnóstwa atrakcji. Ciekawie było nie tylko dla fanów dwóch kółek, ale także dla całkowitych laików. Więcej o wydarzeniu opowiedział nam przedstawiciel firmy organizującej całe wydarzenie - Artur Wojsa z Loud Production.

Posłuchaj: Artur Wojsa o Wrocławskich Targach Motocyklowych

Jeśli braliście udział w wydarzeniu, to przejrzyjcie też naszą galerię zdjęć! Odnajdziecie się na fotografiach?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE