Z Wrocławia polecimy do.... Olsztyna!

2021-03-17 13:45
samolot
Autor: Pronar

Linia Lotnicza Rynair od lipca uruchamia nowe połączenie w rozkładzie lotów z Portu Lotniczego we Wrocławiu. W godzinę będzie można dolecieć do... Olsztyna. Można już rezerwować bilety w promocyjnej cenie.

Nowy kierunek Olsztyn – Mazury bardzo ucieszy zwłaszcza te osoby, które tegoroczne wakacje planują spędzić w Polsce. Pierwszy lot został zaplanowany na 2 lipca. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Czas podróży w jedną stronę to zaledwie godzina i pięć minut, zatem o kilka godzin krócej niż zajmuje przejazd samochodem lub pociągiem. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 132 złotych. To promocyjna cena wprowadzona z okazji uruchomienia nowego połączenia. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać już teraz w systemie sprzedaży online przewoźnika do niedzieli 21 marca. 

– Jest się z czego cieszyć, ponieważ zyskujemy bezpieczne, szybkie i wygodne połączenie z jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów w kraju. Warmia i Mazury to świetne miejsce na dłuższe wakacje lub kilkudniowy wypad na łono natury – dostrzega Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – W ofercie przewoźnika jest już Gdańsk, a zatem osoby planujące tegoroczny urlop w Polsce mogą teraz wybierać pomiędzy morzem a jeziorami. Taki wybór to czysta przyjemność – dodaje. 

Kierunek Olsztyn – Mazury to pozycja w letnim rozkładzie, który w Porcie Lotniczym Wrocław zacznie obowiązywać 28 marca, w niedzielę. Znajdą się w nim dwie inne nowości, niedawno ogłoszone przez przewoźników: Split w Chorwacji (Ryanair) i Burgas w Bułgarii (Wizz Air). Poza tym w planach tanich linii lotniczych na wiosnę i lato są znane i chętnie wybierane kierunki, a wśród nich Alicante, Malaga, Teneryfa, Girona pod Barceloną, Faro, Palermo, Neapol, Kreta, Larnaka, Bari, Londyn, Oslo, Kijów i Zadar. Rozkład uzupełnią połączenia od przewoźników sieciowych oraz kierunki czarterowe.

Raport z Anteny 17.03
Sonda
Co myślisz o nauce i pracy z domu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE