Google kończy 25 lat! Zobaczcie najzabawniejsze podpowiedzi wyszukiwarki. Polski Google to niezły wariat

i

Autor: flickr.com

Internet

Wyszukiwarka Google kończy 25 lat! Zobacz jej najzabawniejsze podpowiedzi. Polski Google to niezły wariat

2023-09-25 14:42

Już 27 września swoje 25 urodziny obchodzić będzie wyszukiwarka Google. Na przestrzeni lat służyła nam ona bardzo dzielnie, a z okazji jej święta postanowiliśmy przygotować zestawienie najzabawniejszych podpowiedzi polskiego Google.

Najzabawniejsze podpowiedzi wyszukiwarki Google. Niektóre z nich są naprawdę dziwne

Podpowiedzi Google to bardzo przydatne narzędzie, które na dłuższą metę często pozwala nam oszczędzić sporo czasu. Wyświetlające się nam frazy pojawiają się dlatego, że ktoś przed nami dokładnie takie zapytanie wpisał do wyszukiwarki. Sprawia to, że niektóre podpowiedzi Google bywają komiczne. Postanowiliśmy zebrać przykłady, które najbardziej przypadły nam do gustu. Zobacz najzabawniejsze podpowiedzi wyszukiwarki Google:

Wyszukiwarka Google kończy 25 lat!

Firma Google założona została 4 września 1998 r., to w historii internetu znacznie bardziej zapisała się inna data. Mowa tu o uruchomieniu wyszukiwarki Google, które miejsce miało nieco ponad 3 tygodnie później, czyli 27 września 1998 roku. Co ciekawe, nazwa "Google” wzięła się ze słowa „googol”. Twórcą tego terminu był Milton Sirotta, a samo "Googol” oznacza liczbę 10 do potęgi setnej. 

Wybrano najpiękniejsze imiona na świecie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE