Wypadek we Wrocławiu. Mężczyzna na hulajnodze wpadł pod tramwaj

i

Autor: pixabay.com

Wrocław

Wypadek we Wrocławiu. Mężczyzna na hulajnodze wpadł pod tramwaj

2023-10-03 16:50

W godzinach popołudniowych doszło do wypadku na ulicy Sądowej we Wrocławiu. Policja informuje, że mężczyzna jadący hulajnogą elektryczną wpadł pod tramwaj. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek po południu na ulicy Sądowej we Wrocławiu. Pod tramwaj linii 11 jadący w kierunku ulicy Grabiszyńskiej wjechał mężczyzna na hulajnodze elektrycznej. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

- Kierujący hulajnogą 20-latek wjechał pod tramwaj i zderzył się z nim. Do wypadku doszło prawdopodobnie na przejściu dla pieszych. W tej chwili to jest ustalane przez policjantów. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala – przekazał nam podkomisarz Wojciech Jabłoński, rzecznik prasowy policji we Wrocławiu.

Z informacji od świadków zdarzenia wynika, że tramwaj ciągnął hulajnogę jeszcze kilkanaście metrów zanim zahamował. Ruch tramwajów był przez pewien czas zablokowany. MPK Wrocław informuje, że obecnie nie ma już utrudnień, torowisko i jezdnia są przejezdne.

Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Policja namierzyła pirata z lamborghini. Auto siało postrach na autostradzie A4

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE