Śmiertelne potrącenie pieszego na łączniku A4. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

i

Autor: Dolnośląska policja

Utrudnienia na drodze!

Wypadek na A4! Ciężarówka uderzyła w barierki. Droga zablokowana

2023-03-21 13:26

Na dolnośląskim odcinku autostrady A4 na węźle Pietrzykowice doszło do wypadku. Kierowca pojazdu ciężarowego wjechał w barierki, od których się odbił i stoi w poprzek jezdni. Kierowca wypadek przeżył, jednak nie wiadomo jeszcze, w jakim jest stanie.

Autostrada A4 na węźle Pietrzykowice została zablokowana w wyniku wypadku ciężarówki. Pojazd uderzył w bariery i stoi aktualnie w poprzek jezdni. Utrudnienia występują w kierunku Wrocławia i potrwają przynajmniej trzy godziny.

Utrudnienia na autostradzie A4. Wypadek ciężarówki

Dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że we wtorek, 21 marca, po godz. 12 na węźle Pietrzykowice autostrady A4 w kierunku Wrocławia ciężarówka uderzyła w bariery i stanęła w poprzek jezdni.

"Zablokowany jest przejazd w kierunku Wrocławia. Utrudnienia potrwają przynajmniej trzy godziny. Pojazdy na węźle Kąty Wrocławskie powinny zjeżdżać z autostrady na drogę wojewódzką nr 362”

- poinformował dyżurny.

Ogromny korek na A4. GDDKiA zaleca objazd

Na miejscu zrobił się wielki korek, który potrwać może nawet do godz. 15:30. GDDKiA kierowcom zaleca objazd przez Kąty Wrocławskie. Udać się należy drogą wojewódzką numer 362 w kierunku Wszemiłowic.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE