Wrocław

Wrocławska potańcówka na rolkach za nami! Tak wyglądał Skate Night Wrocław

2023-08-22 13:35

Potańcówki we Wrocławiu stały się już miejską tradycją. Pewną nowością była za to potańcówka na rolkach, której pierwsza edycja przyciągnęła naprawdę wielu zainteresowanych. Sprawdźcie, jak wyglądał Skate Night Wrocław.

Wrocławska potańcówka na rolkach w naszym mieście odbyła się po raz pierwszy, choć od razu zdobyła serca uczestników. Cieszące się ogromną popularnością potańcówki zainspirowały organizatorów do lekkiej modyfikacji formuły tak, by trafić również do nieco młodszej widowni. Na Skate Night Wrocław pojawiło się sporo młodzieży.

Skate Night Wrocław - potańcówka na rolkach. Na czym to polega?

Całe wydarzenie odbyło się w piątek, 18 sierpnia, przy ul. Lotniczej 72. Impreza ta łączyła ze sobą pasję do jazdy na rolkach z energetyczną muzyką lat 2000-2005. 

- Tego typu imprezy były potrzebne i wyczekiwane od dawna. Dobrze, że potańcówka została zorganizowana tutaj, a nie w centrum miasta, gdzie zazwyczaj odbywają się podobne wydarzenia - komentowali uczestnicy pierwszej odsłony Skate Night Wrocław.

Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, klimat wydarzenia porwał absolutnie wszystkich. Muzyka pełna nostalgii, klubowe hity i dźwięk wirujących po nawierzchni rolek stworzyły niepowtarzalną aurę, która udzieliła się wszystkim uczestnikom Skate Night Wrocław.

ESKA Summer City: Shuvary Park i Terma Bania

Skate Night Wrocław - potańcówka na rolkach. Ile było osób?

Podczas pierwszej edycji wydarzenia frekwencja zdecydowanie nie zawiodła. Na rolkowisku pojawiło się kilkaset osób, a event przyciągnął do siebie nie tylko rolkowych pasjonatów, ale również okolicznych mieszkańców, którzy z chęcią przychodzili, by popatrzeć na wyczyny rolkarzy. W pewnym momencie w wydarzeniu przeszkodzić próbowała... pogoda, ale niekorzystne warunki okazały się dla uczestników niestraszne. 

Skate Night Wrocław - potańcówka na rolkach. Kiedy kolejna edycja?

Organizatorzy Skate Night Wrocław są niezmiernie zadowoleni z przebiegu pierwszej edycji imprezy. Ze względu na duże zainteresowanie oraz entuzjazm uczestników, planują już kolejną edycję wydarzenia, która ma szansę stać się stałym punktem kalendarza miłośników rolkowania oraz osób poszukujących unikalnej rozrywki.

- Skate Night Wrocław pierwszej edycji to zaledwie początek czegoś wyjątkowego. Organizatorzy dziękują wszystkim za uczestnictwo, dzielenie się pozytywną energią i pasją oraz zapraszają do śledzenia dalszych informacji na temat kolejnych edycji wydarzenia w mediach społecznościowych Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław - przekazują organizatorzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE