Wrocław: Zamknięte lodowiska i pływalnie z powodu koronawirusa [LISTA MIEJSC]

2020-03-11 12:38 Kinga Czernichowska

We Wrocławiu skrócony zostaje sezon łyżwiarski. Od jutra zamknięte będą lodowiska na Spiskiej i Wejherowskiej. Taką decyzję podjęto z powodu epidemii koronawirusa. Stopniowo lista zamkniętych centrów sportowych się poszerza. Od dzisiaj nieczynne są również Aquapark Wrocław i Pływalnia Orbita.

Od dzisiaj nieczynne są Aquapark Wrocław i Pływalnia Orbita. Zamknięto także kluby fitness, siłownie i saunarium znajdujące się przy Aquaparku Wrocław, a także te przy Wejherowskiej, należące do Wrocławskiego Centrum Spartan.

- Najważniejsze jest zdrowie naszych klientów, dlatego zamykamy się do odwołania. To, jak będą wyglądały sprawy związane z ekonomią, będziemy się zastanawić później - mówi Maciej Moczko z Wrocławskiego Centrum Spartan. - Zamykamy też należące do nas Centrum Profilaktyki Kręgosłupa przy ul. Hallera. Żadne zabiegi nie będą tam na razie przeprowadzane, również do odwołania.

Skrócony zostanie także sezon łyżwiarski. - Od jutra zamknięte będą lodowiska na Spiskiej i Wejherowskiej. Skracamy po prostu sezon - dodaje Moczko.

Lista zamkniętych centrów sportowych stale się poszerza. Będziemy Was na bieżąco informować.

Koronawirus Wrocław. Zamknięte centra sportowe

  • Aquapark Wrocław (wraz z siłownią, klubem fitness i saunarium), ul. Borowska
  • Lodowisko Orbita (wraz z siłownią, klubem fitness i saunarium), ul. Wejherowska
  • Lodowiska Spiska, ul. Spiska
  • Centrum Profilaktyki Kręgosłupa, ul. Hallera