Policja

i

Autor: pixabay.com

kryminał

Wrocław. Po napadzie na bank. Policja prosi mieszkańców miasta o pomoc

2023-09-23 17:32

W piątek 22 września 2023 doszło we Wrocławiu do napadu na bank. Policja nie ujęła sprawców. Prosi jednak o pomoc w znalezieniu przestępców. Chodzi dokładnie o zapis wideo, który pomoże namierzyć winnych

Po napadzie na bank we Wrocławiu. Policja prosi o pomoc

Oficer prasowy wrocławskiej policji podkom. Wojciech Jabłoński przekazał apel w związku ze sprawą rozboju w placówce bankowej, do którego doszło we Wrocławiu w Piątek rano.

- Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w związku z rozbojem w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu, do którego doszło w dniu 22 września 2023 roku, zwracają się z prośbą do kierowców, którzy w tym dniu w godzinach 8:30-9:30 przemieszczali się ul. Borowską na odcinku pomiędzy ulicami Kamienną i Armii Krajowej oraz ulicą Jacka Kuronia, a w swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory wideo, o udostępnienie nagrań z tych urządzeń - napisał Jabłoński w apelu.

Nagranie można przekazać bezpośrednio do Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki lub wysłać drogą elektroniczną: kontak[email protected] na skrzynkę kontaktową komendy miejskiej.

- Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy mają związek z rozbojem w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu - dodał Jabłoński.

Policja ze względu na dobro śledztwa nie podaje szczegółów tego przestępstwa. Zaprzeczyła jedynie, że sprawca miał broń

Szokujące informacje w sprawie Sebastiana z Wrocławia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE