Wrocław. Festiwal Czekolady w Czasoprzestrzeni [GDZIE, KIEDY, PROGRAM]

2021-05-20 11:58 A.F
Czekolada
Autor: fot. pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Czy są tu miłośnicy czekolady? Jeśli tak, to świetnie się składa! Już 22 - 23 maja czekoladoholicy będą mogli odwiedzić Czasoprzestrzeń we Wrocławiu żeby spróbować pysznych słodkich rzeczy. Oprócz tego pojawią się warsztaty, czeko kino i wiele innych atrakcji. O szczegółach wydarzenia przeczytajcie poniżej.

Na to wydarzenie czekali chyba wszyscy fani czekolady. Po wielu miesiącach miłośnicy słodkich chwil będą mogli pójść na na Festiwal Czekolady, który odbędzie się we Wrocławiu 22-23 maja 2021 w Czasoprzestrzeni. Warto wtedy chociaż na chwilę zostawić codzienność i nacieszyć się pysznymi wyrobami z czekolady. Będą tam tabliczki, praliny, trufle, ciasta, lody i wiele innych słodyczy. Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia, nie zabraknie także atrakcyjnego programu i wielu znakomitych gości.

Festiwal Czekolady w Czasoprzestrzeni. Dlaczego warto tam przyjść?

Na słodkie zbliżające się wydarzenie warto przyjść ze względu na to, że wszystkie produkty z czekolady będą wyrabiane ręcznie. Będzie można znaleźć tam nieznane dotąd smaki. Pojawi się np. czekolada ziołowa, wytrawna czy wegańska. Mało tego, pojawi si sporo warsztatów w których przewodnim tematem będzie oczywiście czekolada, rozmowy z dietetykiem na temat cukru oraz malowanie muralu czekoladą. W niedzielę zaś każdy chętny będzie mógł oddać krew za którą dostanie torbę słodyczy. 

Festiwal Czekolady w Czasoprzestrzeni. Bilety

  • KARNET DWUDNIOWY - 15 PLN
  • BILET SOBOTA - 10 PLN
  • BILET NIEDZILA - 10 PLN

Dzieci do 12 roku życia wstęp bezpłatnyOsoby, które oddają krew wstęp bezpłatny

Organizatorzy wydarzenia przypominają, że podczas wydarzenia obowiązują środki ostrożności dla targowisk, bazarów i sklepów zgodne z wytycznymi rządowymi, czyli na chwilę obecną:- dezynfekcja rąk na wejściu,- obowiązkowy dystans,- limit klientów na powierzchni marketu,- obowiązek zakrywania ust i nosa.

Raport z Anteny 20.05

Więcej informacji możecie znaleźć dodatkowo na: 

https://www.facebook.com/events/666175864148565/

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE