wiosna

i

Autor: pixabay.com

Wiosna wraca do Wrocławia! Prognoza pogody na weekend

2023-03-17 14:32

Czekaliście na wiosnę? My też! Prognozy pogody przewidują jej powrót już na nadchodzący weekend. We Wrocławiu będzie ciepło i przyjemnie. Zresztą sprawdźcie sami!

Wiosenne, ciepłe i słoneczne dni nadchodzą wielkimi krokami. Ich preludium nastąpi już w ten weekend, kiedy to we Wrocławiu będzie naprawdę bardzo przyjemnie! Jaka wygląda prognoza pogody w stolicy Dolnego Śląska? 

Prognoza pogody na weekend we Wrocławiu - piątek, 17 marca

Piątek będzie najchłodniejszym z trzech nadchodzących dni, lecz wcale nie oznacza to, że będzie nieprzyjemny! W dzień temperatura wynieść ma ok. 13°C, lecz w nocy termometry wskażą zaledwie ok. 2°C. Niebo idealnie czyste nie będzie, lecz spokojnie - słońce wyjrzy śmiało ma wyglądać zza chmur. Lekko niepokojący jest natomiast wiatr, którego prędkość wyniesie w porywach nawet ok. 40 km/h.

Prognoza pogody na weekend we Wrocławiu - sobota, 18 marca

W sobotę w końcu możemy zachęcać do aktywności poza domem, bowiem warunki ku temu zapowiadają się idealnie! 15°C w dzień i delikatne zachmurzenie sprawią, że przez cały dzień będzie naprawdę pięknie. Żeby jednak nie było tak dobrze, wciąż nieco przeszkadzać może wiatr, który ma być jednak nieco słabszy niż w piątek. W nocy termometry wskażą ok. 5°C.

Prognoza pogody na weekend we Wrocławiu - niedziela, 19 marca

Najpiękniejszym dniem nadchodzącego weekendu może okazać się niedziela. Termometry w dzień wskażą wówczas nawet 16°C, choć w nocy temperatura spadnie do ok. 5°C. Wiatr w porównaniu do poprzednich dni ma być wyraźnie słabszy, a jedynym problemem jest nieco większe zachmurzenie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE