Kosmetyki

i

Autor: pixabay.com We Wrocławiu zostanie otwarty sklep znanej sieci drogerii. Zobacz datę!

We Wrocławiu zostanie otwarty sklep znanej sieci drogerii. Zobacz datę!

2022-02-07 13:25

Na rynku kosmetycznym szykuje się prawdziwa rewolucja. We Wrocławiu, w pierwszym mieście w Polsce, powstaje znana w całej Europie, sieć drogeryjna. Pierwszy sklep zostanie otwarty już niebawem. Wcześniej z ofertą 28 marek własnych będzie można się zapoznać w sklepie online.

W całej Europie mają blisko 4 tys. drogerii, Polska będzie dla nich 14. rynkiem. Działa w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Rumunii, Bułgarii, Macedonii Północnej, Włoszech, na Węgrzech i na Słowacji.

Zaczynają od Wrocławia, ale pewne jest, że chcą być w całym kraju. Jak informuje portal wiadomoscikosmetyczne.pl, pierwsza drogeria Dm ruszy już w kwietniu we wrocławskim parku handlowym Galaktyka. Będzie liczyć około 660 mkw. powierzchni. Wcześniej jednak wystartuje sklep on-line.

Sieć będzie mocnym konkurentem dla od lat działającego na naszym rynku Rossmanna. Jak informowały wcześniej "Wiadomości Handlowe" dm-drogerie markt na koniec roku rachunkowego 2019/2020 (30 września 2020 roku) dysponowała siecią 3765 sklepów w całej Europie. Najwięcej (ponad 2 tys.) z nich funkcjonowało w Niemczech. W tym czasie obrót firmy przekroczył 11,5 miliarda euro. Rossmann sprzedał produkty warte ponad miliard euro mniej.

Na czele Dm-drogerie markt stoi Kevin David Lehman. To prawdopodobnie najmłodszy miliarder na świecie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Super Raport 04.02 (Goście: Jacek Ozdoba - wiceminister klimatu, SP oraz dr hab. Anna Siewierska-Chmaj - politolog, UR) Sedno Sprawy: Michał Woś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE