Kosmetyki

i

Autor: pixabay.com

We Wrocławiu powstanie kolejna drogeria dm. Zobacz kiedy

2022-12-05 10:58

Na rynku kosmetycznym szykuje się prawdziwa rewolucja. We Wrocławiu powstaje drugi lokal znanej w całej Europie sieci drogeryjnej dm. Sklep zostanie otwarty już niebawem. Zobaczcie wszystkie szczegół poniżej.

W całej Europie mają blisko 4 tys. drogerii, Polska jest dla nich 14. rynkiem. Działa w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Rumunii, Bułgarii, Macedonii Północnej, Włoszech, na Węgrzech i na Słowacji. Mowa o drogeriach dm.

Pierwsza lokal dm ruszył w kwietniu we wrocławskim parku handlowym Galaktyka. Liczy około 660 mkw. powierzchni. Wcześniej wystartował sklep on-line.

Teraz czas na kolejne miejsce. Drugi sklep powstał w Centrum Handlowym Marino przy ul. Paprotnej. Otwarcie już w mikołajki. Przewidziane są rabaty od 6-11 grudnia w wysokości 15%.

Czytaj także: Ziemniakowy wypadek na trasie Wrocław-Opole. "Ludzie zabierają, bierzemy?" [NAGRANIE, ZDJĘCIA]

Wrocław na weekend. Dokąd pójść, gdy zobaczy się już Jarmark Świąteczny? Lista atrakcji i imprez

Sieć już jest mocnym konkurentem dla od lat działającego na naszym rynku Rossmanna. Jak informowały wcześniej "Wiadomości Handlowe" dm-drogerie markt na koniec roku rachunkowego 2019/2020 (30 września 2020 roku) dysponowała siecią 3765 sklepów w całej Europie. Najwięcej (ponad 2 tys.) z nich funkcjonowało w Niemczech. W tym czasie obrót firmy przekroczył 11,5 miliarda euro. Rossmann sprzedał produkty warte ponad miliard euro mniej.

Aktualnie dm posiada w Polsce dziewięć drogerii - we Wrocławiu (dwie), w Jeleniej Górze, Lubaniu, Lesznie, Wodzisławiu Śląskim, Żorach, Krakowie i w Myślenicach.

MotoMikołaje 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE