Wyremontowany zostanie m.in. fragment ul. Krotoszyńskiej w Miliczu. Na odcinku od mostu nad Baryczą do ul. Sulmierzyckiej.

i

Autor: Google Maps Wyremontowany zostanie m.in. fragment ul. Krotoszyńskiej w Miliczu. Na odcinku od mostu nad Baryczą do ul. Sulmierzyckiej.

Utrudnienia na trasie Wrocław - Poznań. Rusza remont drogi krajowej

2020-07-23 17:29

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przystępuje do remontu drogi krajowej nr 15. Prace będą prowadzone na terenie powiatu milickiego, przez który przebiega droga łącząca Wrocław z Miliczem, Jarocinem, Wrześnią a nawet z Poznaniem.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przeprowadzi remont dwóch odcinków tej trasy. Pierwszy na ul. Krotoszyńskiej w Miliczu, gdzie prace prowadzone będą od mostu nad Baryczą do ul. Sulmierzyckiej na dystansie około 700 m. Drugi odcinek przebiega przez miejscowość Rakłowice koło Cieszkowa i ma długość około 400 m.

Testy do policji Multi Select 2020. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 20
Chętnie czytam czasopisma techniczne

- Łączna długość remontowanych odcinków wynosi ponad 1,1 km. W ramach zadania wymieniona zostanie podbudowa oraz nawierzchnia jezdni. Wyremontujemy pobocza i odwodnienia dróg, wykonamy nowe oznaczenia poziome i pionowe dróg. Dodatkowo wymienimy także urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego - mówi Magdalena Szumiata, rzecznik prasowy wrocławskiego oddziału GDDKiA.

Remont potrwa do końca sierpnia. O wykonywanie tej inwestycji walczyło sześć firm. Najkorzystniejszą ofertę opiewającą na 641,6 tys. zł zaproponowała spółka Eurovia Polska z Bielan Wrocławskich.

Stara Rzeźnia w Miliczu po modernizacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE