Trwają poszukiwania 62-latka z Wrocławia. Policja apeluje o pomoc

2021-07-29 13:35
Trwają poszukiwania 62-latka z Wrocławia. Policja apeluje o pomoc
Autor: Materiały prasowe Dolnośląskiej Policji Trwają poszukiwania 62-latka z Wrocławia. Policja apeluje o pomoc

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich prowadzą czynności w związku z zaginięciem Mariana Jankowskiego. Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich tel. 47 87 167 20 lub 112.

Komisariat Policji w Kątach Wrocławskich informuje, iż w dniu 15.07.2021 r. wyszedł z domu 62-letni Marian Jankowski i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Wzrost 170 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie szpakowate, oczy niebieskie, zarost w postaci ciemnych wąsów i szpakowatej brody, posiada tatuaż na lewej piersi.

62-letni  Marian Jankowski ubrany był prawdopodobnie w koszulkę polo koloru czerwonego, niebieskie dżinsy wiązane w pasie i wsuwane półbuty.

Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt dyżurnym Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich tel. 47 87 167 20 lub 112.

Samochód stoczył się i zmiażdżył piękną druhnę OSP o koło traktora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE