Tragiczny wypadek podczas meczu. Piorun trafił 34-letniego piłkarza. Wstrząsające nagranie

i

Autor: Screen Twitter, @githii

Świat

Tragiczny wypadek podczas meczu. Piorun trafił 34-letniego piłkarza. Wstrząsające nagranie

2024-02-12 14:39

Do tragicznego wypadku doszło podczas jednego z meczów w Indonezji. Tamtejsze media informują, że 34-letni piłkarz zmarł po tym, jak został trafiony na boisku piorunem. Do zdarzenia doszło w sobotę, 10 lutego, a dzień później świat obiegło wstrząsające nagranie.

Tragedia na meczu w Indonezji. Piorun trafił 34-letniego piłkarza. Mężczyzna nie żyje

Media społecznościowe na całym świecie obiegło wstrząsające nagranie z Indonezji. Widać na nim, jak jednego ze znajdujących się na boisku piłkarzy, trafił piorun. Mężczyzna zmarł w tragicznych okolicznościach. Według portalu Voi.id, do wypadku doszło w sobotę, 10 lutego, w mieście Bandung. Zdarzenie miało miejsce podczas towarzyskiego starcia na stadionie Siliwangi. Indonezyjskie media nie zdradzają tożsamości ofiary.

Na nagraniu widać, jak od razu po uderzeniu pioruna mężczyzna pada na ziemię. Podbiegli do niego inni zawodnicy, próbując mu pomóc. Jak podaje portal Suara.com, 34-latek stracił przytomność, jego buty się spaliły, a w wyniku uderzenia jego klatka piersiowa była poparzona i poczerniała. Mężczyznę przewieziono do szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować.

Dodatkowo, na portalu Diswai.id czytamy, że choć pogoda w trakcie spotkania była pochmurna, to na boisku było gorąco. Nie padał deszcz i zupełnie nic nie zwiastowało tak tragicznego zdarzenia. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Rolnicy zapowiadają blokadę Polski. Są rozczarowani
Listen on Spreaker.