pilne

i

Autor: eska.pl

Tragiczny wypadek na krajowej 8. Zginęła młoda policjantka. Utrudnienia w Jeleniowie [ZDJĘCIA]

2023-01-05 9:42

Młoda policjantka zginęła w zderzeniu auta osobowego i ciężarówki na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Jeleniów (Dolnośląskie). Trasa w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.

Do wypadku z udziałem ciężarówki i auta osobowego doszło przed godziną 7 w miejscowości Jeleniów pomiędzy Kudową Zdrój i Lewinem Kłodzkim. Za kierownicą auta osobowego siedziała młoda policjantka, Która wracała ze służby. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się jej uratować. 

„W czołowym zderzeniu pojazdów zginęła jedna osoba; trasa w miejscu wypadku jest nieprzejezdna” – podał dyżurny. Nie ma możliwości wprowadzenia objazdów; droga może być zablokowana nawet pięć godzin

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło na łuku drogi. Po zdarzeniu osobówka kierowana przez 23-latkę, mocno rozbita znalazła się w rowie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE