Tragiczny finał poszukiwań Bartosza Bogacza. Ciało 24-latka wyłowiono z Odry

i

Autor: Facebook/Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka

Tragiczny finał poszukiwań Bartosza Bogacza. Ciało 24-latka wyłowiono z Odry

2023-02-06 15:06

Zaginiony w nocy z 3 na 4 lutego Bartosz Bogacz został odnaleziony martwy. W pobliżu kraty do elektrowni wodnej przy mostach Pomorskich wyłowiono ciało 24-latka. Policja potwierdza tożsamość wyłowionego z Odry mężczyzny.

Bartosz Bogacz zaginął w nocy z piątku na sobotę. Mężczyzna wybrał się wówczas na spotkanie firmowe z kolegami z pracy. 24-latek przebywał w klubie Poziom 1 przy ul. Św. Mikołaja 8-11 we Wrocławiu. Ostatni raz przez kamery został zarejestrowany przy ulicy Szewskiej około godziny 1:30.

Mężczyzna po wyjściu z klubu kontaktował się ze swoją dziewczyną, informując ją, że wraca już do domu. Na podstawie Smart Watcha 24-latka, ustalono trasę, którą się poruszał, i którą widać na mapie w powyższym poście. Bartosz Bogacz mieszkał przy ul. Tęczowej, więc zmierzał w kierunku przeciwnym do miejsca swojego zamieszkania. Trop urwał się obok Odry, przy mostach Pomorskich.

W pobliżu mostów Pomorskich zostało również wyłowione ciało 24-latka. Około godziny 14:30 ratownicy Wrocławskiej Służby Ratowniczej zakończyli poszukiwania. Mężczyzna został znaleziony w pobliżu kraty do elektrowni wodnej przy wspomnianych już mostach Pomorskich. 

Przyczynę śmierci 24-latka ma wskazać przeprowadzone śledztwo. Obecnie trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE