Tragedia na węźle autostrady A4. Sprawca poszukiwany

2022-12-01 14:01
droga
Autor: pixabay Zdjęcie poglądowe

Wypadek na węźle autostradowym LSSE Obszar Krzywa, pomiędzy Bolesławcem i Chojnowem, zakończył się tragedią. Na dolnośląskim fragmencie autostrady A4 mężczyzna został potrącony przez niezidentyfikowanego sprawcę. Na miejscu znaleziono ciało ofiary. Poszukiwania kierowcy trwają

Czwartkowy poranek w okolicach Bolesławca rozpoczął się od tragedii. W pobliżu węzła LSSA Obszar Krzywa znaleziono ciało ofiary wypadku drogowego. Policja próbuje znaleźć sprawcę. "Policjanci prowadzili czynności pod okiem prokuratora. Najbardziej prawdopodobne jest to, że mężczyzna został potrącony. Poszukujemy świadków tego zdarzenia" - mówiła na łamach Gazety Wrocławskiej Anna Rublik-Kościszewska z bolesławieckiej policji.

Droga ta często wykorzystywana jest przez pieszych, przez co, jak tłumaczy Anna Rublik-Kościszewska, potrącenia są tam na porządku dziennym. 

"Drogą porusza się dużo pojazdów ciężarowych z naczepami i przy takich gabarytach pojazdu, kierowca może nawet nie mieć świadomości, że brał udział w potrąceniu" - dodaje. 

Z rana wjazd na autostradę A4 był mocno utrudniony, lecz około godziny 11:00 przywrócono już normalny ruch pojazdów. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE