Politechnika Wrocławska najlepsza na Dolnym Śląsku

i

Autor: pixabay.com

Studenci spotkają się z pracodawcami. Zbliża się Best Career Week na Pwr

2021-03-11 16:13

Na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się kolejna edycja „BEST Career Week”. To tydzień spotkań studentów z przyszłymi pracodawcami. W tym roku wydarzenie z uwagi na pandemię odbędzie się online.

Szansa na zdobycie wiedzy i nie tylko

W trakcie spotkań online, studenci będą mogli nawiązać kontakty z przyszłymi pracodawcami, a także zdobyć wiedzę podczas warsztatów i webinarów. W planach jest także speed recruitment, czyli błyskawiczna rekrutacja, w której można dostać się na płatny staż w jednej z firm IT.

– Jesteś studentem/ką Politechniki Wrocławskiej i zastanawiasz się nad podjęciem pracy już na studiach? A może nie satysfakcjonują Cię dorywcze zajęcia i chciałbyś zacząć pracować w zawodzie? Jeśli tak, to BEST Career Week to wydarzenie idealne dla Ciebie – zachęca Aleksandra Michalik, koordynatorka promocji wydarzenia.

Forma online ma swoje zalety

- Myślę, że to może działać na plus, ponieważ część ludzi nie mogła fizycznie uczestniczyć w poprzednich edycjach, a teraz gdy to odbywa się zdalnie, mają większą możliwość – podkreśla Kinga Kopeć, studentka wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej.

BEST Career Week trwać będzie od 22 do 26 marca na Politechnice Wrocławskiej. Bieżące informacje o wydarzeniu można znaleźć na facebook.com/BESTCareerWeek.

Raport z Anteny 11.03

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE