Sphinx

i

Autor: Wikipedia, CC, Fot. galio, 2010 Sphinx

Restauracje

Sphinx wraca na Rynek we Wrocławiu! Restauracja ponownie otworzy się w dokładnie tym samym miejscu

2023-05-24 12:44

Restauracja Sphinx powraca na Rynek. Po kilkunastomiesięcznej przerwie zobaczymy ją w dokładnie tym samym miejscu, w którym działała przez 20 lat.

Gastronomia to dosyć specyficzna odnoga biznesu, która na przestrzeni lat potrafi bardzo dynamicznie się zmieniać. W 2022 roku Sphinx zamknął swój 20-letni lokal na wrocławskim Rynku, a w jego miejsce pojawiła się restauracja Polka. Za kilka tygodni sytuacja zmieni się o 180 stopni - teraz to Polka opuszcza miejsce, na które powraca właśnie Sphinx.

Sphinx to wieloletnia tradycja

Pierwsza restauracja Sphinx otwarta została w 1995 roku w Łodzi. Obecnie w całej Polsce znajdziemy aż 68 lokali tej sieci, a liczba ta w najbliższym czasie zostanie powiększona. Placówka na wrocławskim Rynku otworzyła się w 2002 roku, jednak po 20 latach musiała zostać zamknięta. Po kilkunastu miesiącach Sphinx powraca w dokładnie to samo miejsce, kontynuując wieloletnią tradycję.

Co zjemy w restauracji Sphinx? 

Restauracje te znane są przede wszystkim ze swojej Shoarmy, jednak serwują również wiele innych dań. W Sphinxie zjeść możemy między innymi burgery, steki, ryby, zupy, sałatki oraz dania z grilla. Dodatkowo, sieć często wzbogaca swoją ofertę o menu sezonowe.

Sphinx we Wrocławiu. Gdzie znajdziemy lokale?

Powracający na wrocławski Rynek lokal otworzony zostanie pod starym adresem - Rynek 39/40. We Wrocławiu działają obecnie jeszcze dwie placówki Sphinxa. Znajdziemy je w CH Futura Park, a także na Placu Solnym 18/19.

Tu znajdował się będzie wracający na Rynek Sphinx:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE