Śląsk Wrocław organizuje mecze najlepiej w Polsce. Tak wynika z raportu PZPN

i

Autor: Slaskwroclaw.pl, Adrianna Ficek

Piłka nożna

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. WKS pobije rekord? Sześciu zwycięstw w sezonie z rzędu nie było jeszcze nigdy

2023-09-22 15:07

Nadchodzący mecz Śląska Wrocław z Piastem Gliwice może zostać na stałe zapisany na kartach historii WKS-u. Wrocławianie jeszcze nigdy w jednym sezonie nie zwyciężyli sześć razy z rzędu. Zapowiada się również, że kibice Trójkolorowych utrzymają wysoką frekwencję z pierwszych kolejek ekstraklasy.

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice może okazać się meczem na swój sposób historycznym. Na wrocławian czeka ogromna szansa na przebicie klubowego rekordu wygranych z rzędu w jednym sezonie spotkań. Ewentualne zwycięstwo z Piastem byłoby dla WKS-u już szóstym takim tryumfem z rzędu. W sezonie 2023/2024 wyśmienicie zaczęli również kibice Śląska, którzy znajdują się w ścisłej czołówce pod względem frekwencji na domowych meczach. 

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. Piłkarze WKS-u napiszą historię? 

Pięć zwycięstw z rzędu w jednym sezonie - tyle wynosi na ten moment klubowy rekord Śląska. Podopieczni trenera Jacka Magiery osiągnięcie to wyrównali już w piątek, 15 września. Na laurach spoczywać jednak nie wolno, a WKS ma przed sobą niepowtarzalną okazję na zapisanie się na kartach historii. Okazja wydaje się idealna - Śląsk jest w dobrej dyspozycji, a mecz rozgrywać będzie na swoim podwórku - Tarczyński Arenie. Sześć zwycięstw z rzędu udało się wcześniej zanotować tylko raz, jednak zostało rozłożone to na dwa sezony. Trener Vitezslav Lavicka na przełomie rozgrywek 2018/2019 i 2019/2020 uporał się z tym trudnym zadaniem, ale obecny szkoleniowiec może przebić Czecha, dokonując tego w czasie trwania jednej rundy 

Elitarny łobuz – kim jest i dlaczego ludzie go kochają?

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. Kolejna wysoka frekwencja

W bieżącym sezonie WKS radzi sobie wyśmienicie. Na fotel lidera, choć jest on oczywiście spowodowany większą liczbą rozegranych meczów, Śląsk zapracował sobie świetnymi występami na boisku. Doskonale spisują się również wrocławscy kibice, którzy na Tarczyński Arenie zaczęli pojawiać się bardzo licznie. Obecnie na spotkania Trójkolorowych przychodzi średnio 18756 kibiców na mecz! Choć wynik ten zdecydowanie robi wrażenie, to Tarczyński Arena pozwala poprawić go na jeszcze lepszy. Nadchodzące starcie z Piastem zapowiada się na niezwykle emocjonujące również pod tym kątem - ile osób pojawi się na stadionie? Czy uda się przebić barierę 20 tysięcy? 

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. Jak kupić bilety? 

Bilety na mecz będzie można kupić, jak zawsze, za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl, a także w punktach stacjonarnych oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż odbywa się w dni robocze (poniedziałek-piątek), w godzinach 10:00-17:00. 

Gdzie można kupić bilety na mecze Śląska? Lista punktów stacjonarnych:

 • Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 9-17. W dniu meczu otwarte do 3 godzin przed pierwszym gwizdkiem.
 • Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.
 • Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.
 • Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.
 • Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.
 • Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.
 • Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.
 • Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21
 • Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.
 • Kolporter, Oleśnica Kilińskiego 4B, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-19, w soboty 7-16.
 • Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13.
 • Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.
 • Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.
 • Canal+ Salon Aleja Bielany, ul. Czekoladowa 7-9, Bielany Wrocławskie, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 10-21 i w niedziele w godz. 10-20.
 • FanShop #NaStadionie, ul. Królewiecka, Wrocław, czynne w godz. 10-18 (poniedziałek - piątek), i w soboty w godz. 10-15 z wyłączeniem dnia meczowego.

W sklepie Fan-Sport można płacić wyłącznie gotówką, pozostałe punkty obsługują karty płatnicze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE