SANAH: #NoSory Tour we Wrocławiu. Zdobądź darmowe wejściówki w Radio Eska!

2021-06-04 14:52 A.F
Sanah
Autor: WBF

To będzie zdecydowanie jeden z najgorętszych koncertów w mieście! 22 czerwca, sanah #NoSory Tour zagości we Wrocławiu! W Hot Spocie wystąpi artystka, która już uznawana jest za jeden z najbardziej obiecujących debiutów tej dekady. Bilety są już prawie wyprzedane, ale Radio ESKA ma jeszcze w zanadrzu trzy podwójne wejściówki! Słuchajcie nas na 104, 9 FM, by je zdobyć!

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #NoSory Tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. Sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. 22 czerwca Sanah pojawi się na koncercie we Wrocławiu na Hot Spocie. A radio ESKA ma dla was darmowe wejściówki!

Sanah została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hity grały największe stacje radiowe w Polsce, wtym oczywiście nasze radio Eska. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek - piosenkarka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Sanah zdradziła kulisy tworzenia hitów i opowiedziała o swojej tęsknocie [WYWIAD]

Spotkaj się z sanah i zrób sobie z nią zdjęcie!

Podczas #NoSory Tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Koncert sanah we Wrocławiu. Jak zdobyć wejściówki w radio Eska?

Chcesz już dziś wygrać wejściówki na koncert sanah we Wrocławiu? Słuchaj i wygrywaj z Radiem ESKA! Wejdź na https://eska.pl i słuchaj nas, aby zgarnąć bilety na koncert sanah we Wrocławiu 22 czerwca. To już niebawem! Biletów cały czas ubywa, a wy możecie je zdobyć u nas za darmo!

Sanah #NoStory Tour we Wrocławiu: 22 czerwca 2021 Miejsce: HotSpot, Start: 20:00