Pogoda Wrocław 2021 - UPAŁY i wysokie temperatury w kwietniu [GDZIE, PROGNOZA]

2021-04-21 12:39
Pogoda na maj 2021 - czeka nas fala upałów. Temperatura sięgnie 30 stopni! [PROGNOZA]
Autor: Pixabay Pogoda na maj 2021 - czeka nas fala upałów. Temperatura sięgnie 30 stopni! [PROGNOZA]

Wszystko wskazuje na to, że małymi krokami zbliża się do nas wiosna. Kiedy wreszcie pojawią się wysokie temperatury we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku? Jak wskazują prognozy, jeszcze pod koniec kwietnia możemy spodziewać się zdecydowanie cieplejszej wiosny, niż dotychczas. Sprawdźcie poniżej, jaka pogoda szykuje się na najbliższe dni.

Spis treści

  1. Pogoda Wrocław 2021- temperatury. Ile stopni?
  2. Pogoda Dolny Śląsk 2021 - gdzie będzie najcieplej?

Pogoda Wrocław 2021 - upały i wysokie temperatury w kwietniu umilą czas mieszkańcom. Gdzie i kiedy najcieplejszy dzień we Wrocławiu? Jaka będzie pogoda na Dolnym Śląsku na koniec kwietnia 2021? Informacje są bardzo satysfakcjonujące. Chyba każdy z nas ma już dosyć niskich temperatur, deszczu i wiatru. Pocieszające jest to, że we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku chyba wreszcie taka aura zniknie. Czy w kwietniu pojawią się w naszym województwie cieplejsze dni? Czy doczekamy się wreszcie wyższych temperatur na termometrach? Wszystko wskazuje na to, że jest to całkiem prawdopodobne. Wprawdzie jeszcze dzisiaj IMGW wskazuje, że mogą pojawić się gwałtowne wiosenne burze, jednakże z długoterminowej prognozy wynika, że z dnia na dzień będzie już coraz cieplej, a temperatury będą wyższe. Pojawi się też na pewno więcej słońca.  

Pogoda Wrocław 2021- temperatury. Ile stopni?

Wiosna na dobre pojawi się w pełni już na początku maja. Wtedy będziemy mogli się spodziewać na termometrach nawet 20 stopni. Taka temperatura utrzyma się do połowy miesiąca. Niebo będzie bezchmurne, pojawi się sporo słońca. Bezsprzecznie, na pewno jeszcze w trakcie weekendu majowego będziemy mieli do czynienia z wiosną. 

Pogoda Dolny Śląsk 2021 - gdzie będzie najcieplej?

Zarówno we Wrocławiu, jak i w innych miastach Dolnego Śląska, możemy się spodziewać prawdziwej wiosny i słońca. Stolica Dolnego Śląska będzie wprawdzie najcieplejsza, jednak w Wałbrzychu i Legnicy temperatura również będzie oscylować w granicach 20 stopni do połowy maja. W Miliczu i Trzebnicy do końca kwietnia nadal trzeba się spodziewać temperatury od 10- 17 stopni, jednak w maju będzie już oscylować lekko powyżej 20. W Jeleniej Górze na weekend majowy należy wprawdzie spodziewać się słońca, jednak temperatura będzie oscylować w granicach 17 stopni i taka utrzyma się do połowy maja. 

Raport z anteny 20.04, godz.10

Polecany artykuł:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE