Pogoda 21.05.2021. Wrocław, Jelenia Góra. Jaka będzie pogoda? [PROGNOZA]

2021-05-21 5:00
POGODA
Autor: Canva POGODA

Pogoda we Wrocławiu i Jeleniej Górze 21 maja będzie dużo ładniejsza niż w ostatnich dniach. Mieszkańcy tych miast mogą zapomnieć o deszczu. Będzie można liczyć też na nieco wyższe temperatury. Jaka czeka nas pogoda 21 maja? Przeczytajcie poniżej.

Pogoda we Wrocławiu i Jeleniej Górze od paru dni mocno zaskakuje. Pojawiły się zapowiadane dużo wcześniej burze, deszcz, w niektórych miejscach Dolnego Śląska doszło nawet do podtopień. Wprawdzie pojawiła się nagle na chwilę długo wyczekiwana przez miłośników ciepła wiosna, i jak wskazuje prognoza pogody - znowu nam o sobie przypomni. Jaka pogoda zapowiada się 21 maja we Wrocławiu i Jeleniej Górze? Wiadomości są dosyć optymistyczne. Wiosna chyba znowu się pojawi. Będzie cieplej. 

Pogoda Wrocław 21 maja 2021. Będzie słonecznie

Wprawdzie w nocy z czwartku (20 maja) na piątek (21 maja) temperatury na termometrach będą wynosić ok. 6 - 7 st. C, tak już w w ciągu dnia 21 maja możemy spodziewać się 20 st. C. Synoptycy nie przewidują w piątek żadnych opadów deszczu. Temperatura 20 st. C odczuwalna będzie jeszcze wyższa. Nieco na sile przybierze wiatr, który regularnie wiać będzie z prędkością przekraczającą 20 km/h, a pojedyncze podmuchy osiągną moc ponad 50 km/h. 

Pogoda Jelenia Góra 21 maja

W Jeleniej Górze 21 maja przed godziną 12 pojawi się sporo chmur, słońca tez w tym czasie może być mało. Temperatura będzie wynosić wtedy do 15 stopni C i taka utrzyma się do końca dnia. Po południu będzie sporo chmur, a późnym wieczorem mogą się pojawić przelotne opady deszczu. 

Raport z anteny 19.05, godz.10

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE