Pobił na bulwarze Dunikowskiego i uciekł. Policja publikuje wizerunek i prosi o pomoc

2022-10-18 10:18

Policjanci z komisariatu na wrocławskiej Starówce prowadzą czynności w sprawie pobicia młodego mężczyzny. Do tego zdarzenia doszło w piątek (14.10.2022 r.) około godz. 19.45 na terenie bulwaru Xawerego Dunikowskiego oraz Wzgórzu Polskim we Wrocławiu. Funkcjonariusze wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń, ale do chwili obecnej nie zatrzymano sprawców tego przestępstwa. Opublikowano wizerunek mężczyzny, który może coś wiedzieć na temat zdarzenia.

W piątek, 14 października br., około. godz. 19.45, na terenie bulwaru Xawerego Dunikowskiego oraz Wzgórzu Polskim we Wrocławiu doszło do pobicia młodego mężczyzny. Sprawcy brutalnie uderzali pokrzywdzonego po całym ciele, po czym oddalili się z miejsca zdarzenia. Zawiadomienie w tej sprawie zgłosił następnego dnia ojciec 18-latka. Młodzieniec trafił z licznymi obrażeniami do szpitala. Funkcjonariusze z komisariatu Wrocław Stare Miasto wykonali w tej sprawie szereg czynności m.in. operacyjnych. Niestety nie doprowadziły one do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć informacje w sprawie pobicia. W przypadku rozpoznania osoby na zdjęciu, proszą o kontakt z dyżurnym KP Wrocław Stare Miasto pod numerem 47 87 131 31, lub Wydziałem Kryminalnym KP Stare Miasto tel. 601-701-056.

Makabryczne odkrycie w Stalowej Woli. Dwa ciała w domu przy ul. Brandwickiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE