Paweł Domagała: Ja tak umiem! Będzie kolejny hit po "Weź nie pytaj"? Posłuchaj

2020-03-20 12:42

Posłuchaj, zostań w domu, a w zaciszu domowym posłuchać możecie m.in. najnowszego hitu Pawła Domagały zatytułowanego "Ja tak umiem". Będzie kolejny hit po "Weź nie pytaj"?

Utwór "Ja tak umiem" pochodzi z nowej, trzeciej już płyty Domagały zatytułowanej "Wracaj". Wcześniej ukazały się dwa jego albumy: "1984" i "Opowiem Ci o mnie".

Chcę wracać do wszystkiego,co jest warte powrotu. Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym

- pisze na swoim profilu na YouTubie Paweł Domagała, aktor i piosenkarz, którego utwór "Weź nie pytaj" stał się wielkim przebojem. Artysta zapowiada, że nowa płyta to bezkompromisowy powrót do takich gatunków, jak folk czy country, bez oglądania się na polską scenę muzyczną. My możemy dodać, że bez wątpienia usłyszycie także elementy rock'n'rolla.

Paweł Domagała to człowiek-orkiestra. Sam napisał tekst i muzykę do utworu "Ja tak umiem", jest także reżyserem teledysku, który możecie zobaczyć niżej:

Paweł Domagała to aktor i piosenkarz. Pochodzi z Wrocławia. Ma 36 lat. Jego żoną jest Zuzanna Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego. Mają dwie córki: Hanię i Basię.

A więcej muzycznych wiadomości na temat Pawła Domagały znajdziecie na Eska.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE