Dolny Śląsk

Oto najrzadsze nazwiska na Dolnym Śląsku. Sprawdźcie, czy jesteście na liście!

2023-06-07 14:47

Oto najrzadsze nazwiska na Dolnym Śląsku! Główny Urząd Statystyczny jest źródłem wielu interesujących statystyk. Tym razem przyjrzeliśmy się najrzadszym nazwiskom na terenie Dolnego Śląska. Przygotowaliśmy dla was alfabetyczne listy dla każdej z liter. Sprawdźcie, czy jesteście na jednej z nich!

Te nazwiska są najrzadsze na całym Dolnym Śląsku! Nowak, Kowalski, Wójcik, Kowalczyk, Mazur - z pewnością znacie kogoś, kto tak się nazywa. Jest to pięć najczęściej spotykanych nazwisk w naszym województwie. Jednak co z tymi rzadszymi? Czy da się stworzyć listę najrzadszych nazwisk na Dolnym Śląsku? GUS to kopalnia niesamowitych statystyk. Postanowiliśmy przetrząsnąć ją w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania i oto mamy. Prezentujemy wam listę najrzadszych nazwisk na Dolnym Śląsku. Sprawdź, czy cię na niej nie ma!

Uczestniczki Projektu Lady po latach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE