zakupy, sklepy

i

Autor: pixabay.com Zakaz handlu w niedziele zostanie zniesiony?

Wrocław

Nowe centrum handlowe przy Jagodnie. Zobacz, jakie sklepy się otworzą

2024-02-23 14:48

Kolejne centrum handlowe powstać ma pod Wrocławiem - tym razem będzie to udogodnienie dla mieszkańców Żernik Wrocławskich oraz Jagodna. Choć nie jest to tramwaj, to wrocławian mieszkających w tej części miasta z pewnością ucieszy fakt, że niedługo na zakupy będą mogli jeździć znacznie bliżej. Jakie sklepy zostaną otwarte w nowym centrum handlowym?

Nowe centrum handlowe pod Wrocławiem. Firmy szukają pracowników w Żernikach Wrocławskich

Budowa nowego centrum handlowego w Żernikach Wrocławskich przebiega dosyć sprawnie. Może okazać się, że będzie to dosyć istotna dla mieszkańców inwestycja, którzy zamiast pakować się w korki do centrum miasta, jadąc na zakupy będą mogli teraz z niego nawet wyjechać. Odpowiedzialna za budowę centrum jest firma Monza Development, która jest spółka grupy Adept Investment.

Jakie sklepy będą w nowym centrum handlowym w Żernikach Wrocławskich?

Choć firmy próbują zachować póki co dyskrecję i nie zdradzają, jakie sklepy znajdziemy w budowanym centrum handlowym, to część z nich rozpoczęła już rekrutację pracowników. W ten oto sposób możemy być pewni, że w Żernikach Wrocławskich znajdziemy Biedronkę, Action, a także Pepco. Dodatkowo portal TuWrocław.pl zdradza, że wśród najemców znaleźć może się również drogeria DM. To jednak nie wszystkie sklepy, natomiast na ten moment pozostali najemcy trzymani są w tajemnicy.

Kiedy otwarcie centrum handlowego w Żernikach Wrocławskich

Prace nad budową nowego centrum handlowego przebiegają całkiem sprawnie, a planowo otwarte ma ono zostać wiosną przyszłego roku. Oznacza to, że mieszkańcy Żernik Wrocławskich, Jagodna i okolic na nowe sklepy wcale nie będą musieli czekać nadzwyczajnie długo.

Brutalnie zaatakował starszą kobietę. Szok w centrum Wrocławia

Słodycze z PRL-u, o których nikt dziś nie pamięta. Jadłeś je kiedyś?