Nice To Fit You: Zaplanuj dietę dopasowaną do Twojego stylu życia i humoru!

2020-10-19 10:32
Nice to Fit You - na tej diecie możesz grymasić i wydziwiać!
Autor: mat. partnera Nice to Fit You - na tej diecie możesz grymasić i wydziwiać!

A gdyby tak... codziennie, od rana do wieczora, stołować się jak w restauracji, w której wybierasz posiłki według upodobań i przebierasz w różnorodnych propozycjach każdego dnia? A wszystko jest nie tylko smaczne i zdrowe, ale dodatkowo dostarczane wprost pod Twoje drzwi. Albo do pracy. Albo tam, gdzie akurat przebywasz. Tylko to, co lubisz. Tam, gdzie chcesz. Kiedy chcesz. Brzmi jak marzenie? W świecie Nice To Fit You to codzienność!

Nice To Fit You

Nice To Fit You to catering, który stawia na wolność wyboru. W praktyce oznacza to menu złożone nawet z 30 propozycji dań każdego dnia. Co więcej, każde z nich może pochodzić z innej diety! Bo ta marka z ograniczeniami pożegnała się jeszcze przed pierwszym przekręceniem klucza w drzwiach do swojej kuchni.

Wybór, różnorodność, Konsument

Brand serwuje różnorodność – od domowych smaków, przez kuchnię wegetariańską niskowęglowodanową czy ograniczającą gluten – aż po dietę komponowaną z myślą o smakoszach i bywalcach modnych restauracji. Jeśli więc jesteś najbardziej wybrednym Konsumentem, z pewnością i Ty znajdziesz tu coś dla siebie.

Na tle konkurencji markę wyróżnia największy wybór posiłków (który zresztą jako pierwsi wprowadzili na polski rynek, robiąc niemałe zamieszanie w branży!), ale obok tego, ekipa Nice To Fit You kładzie nacisk na każdy detal. Nie tylko smak się dla niej liczy. Wygląd dań i element zaskoczenia są tutaj w cenie. W końcu jemy wszystkimi zmysłami, a dieta nie może być nudna, ani monotonna, ani narzucona. Brand ma w swojej ofercie restauracyjne przeżycia wpisane w codzienne aktywności swoich Klientów. Masz chęć na soczystego burgera? Serce bije Ci mocniej na samą myśl o donutach z solonym karmelem? Nie krępuj się! W tej diecie to chleb powszedni.

Nice to Fit You to dieta nawet dla najbardziej wybrednych klientów!
Autor: mat. partnera Nice to Fit You to dieta nawet dla najbardziej wybrednych klientów!

Grymaś, przebieraj, oceniaj

Dzięki aplikacji, masz możliwość podglądania dań wpisanych w menu na najbliższe dni. Oglądaj więc, przebieraj i grymaś! Wbrew temu, co mówiły mamy i babcie – tutaj możesz “wydziwiać”. A nawet oceniać – i to zupełnie subiektywnie. Bez obaw, nikt się nie obrazi. W konsekwencji do jadłospisu częściej trafią dania, które skradły Twoje kubki smakowe, a co więcej – po każdym ocenionym dniu Twoją skarbonkę zasilą środki, obniżające koszt następnej diety. O pozostałych punktach programu lojalnościowego przeczytasz >>TUTAJ<<. Wybranie i ocenienie posiłków w przerwie w pracy? Masz to na wyciągnięcie ręki. Wystarczą trzy kliknięcia i gotowe. Proste!

Co prawda marka nie czyta jeszcze w myślach, ale trzeba przyznać, że dobrze wie, jak wyprzedzać potrzeby i dotrzymywać kroku! Można zaufać nam na słowo, ale najlepiej zaprosić ją do stołu i przetestować możliwości na własnej skórze. To co, skusisz się?

Nice to Fit You -  Codziennie możesz czuć się, jak w restauracji!
Autor: mat. partnera Nice to Fit You - Codziennie możesz czuć się, jak w restauracji!

Konkurs ESKA Fit Wrocław

Na dobry początek weź udział w konkursie ESKA Fit Wrocław! Do wygrania są dwa miesiące z cateringiem dietetycznym Nice To Fit You oraz dwa miesiące siłowni wraz z trenerem personalnym. Żeby zdobyć nagrodę, wystarczy uzasadnić, dlaczego bierzesz udział w akcji, dołączyć zdjęcie sylwetki i uzupełnić krótki formularz konkursowy. Szczegóły znajdziesz >>TUTAJ<<.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE