Mężczyzna spłonął w samochodzie na A4 w kierunku Opola! Droga całkowicie zablokowana [ZDJĘCIA]

2022-08-23 8:41
Śmiertelny wypadek na A4 w kierunku Opola. Droga całkowicie zablokowana [ZDJĘCIA]
Autor: Facebook/ OSP Olszowa

Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, na A4 na odcinku miedzy węzłami Strzelce Opolskie i Łany (woj. opolskie) droga jest zablokowana w obu kierunkach, wytyczono objazd - informuje GDDKiA.

Do wypadku doszło na 281 km A4, między węzłami miedzy węzłami Strzelce Opolskie i Łany (woj. opolskie). Tam droga jest zablokowana w obu kierunkach

Jak przekazała GDDKiA, w wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć, a kolejna została ranna. "Wytyczono następujące objazd w kierunku Wrocławia: w. Łany –DK 40 – DW 907 - DK 94 – DW 426- w. Kędzierzyn-Koźle, w kierunku Katowic: w. Kędzierzyn-Koźle – DW426 – DK 40- w. Łany" - poinformowała.

W akcji ratowniczo-gaśniczej uczestniczyło kilka jednostek regularnej i ochotniczej straży pożarnej.

Jak poinformował portal interia.pl, jeden z pojazdów się zapalił, a w drugim zapaliła się tylko kabina. Jeden z kierowców został wyciągnięty przez osoby postronne z tej kabiny, uratowany i zabrany do szpitala. Natomiast drugi kierowca pozostał w tym płonącym samochodzie, bo świadkowie nie byli w stanie go uratować i ten mężczyzna spłonął.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE