Mężczyzna przebrał się za kobietę. W sklepie z kosmetykami kradł gadżety erotyczne

i

Autor: KPP w Złotoryi

Chłop przebrany za babę

Mężczyzna przebrał się za kobietę. W sklepie z kosmetykami kradł gadżety erotyczne

2023-03-22 9:45

Do abstrakcyjnej sytuacji doszło w Złotoryi, gdzie za kradzież zatrzymano 45-letniego mężczyznę. Nie byłoby w tym nic aż tak dziwnego, gdyby sprawca nie był przebrany za kobietę, a przedmiotem jego łupów nie były... kosmetyki i gadżety erotyczne!

Jeśli wydaje się wam czasem, że nic głupszego w internecie już nie zobaczycie, to pamiętajcie - zawsze może być gorzej. Dbają o to takie wybitne jednostki jak pewien złodziej ze Złotoryi, który przebrany za kobietę kradł kosmetyki oraz gadżety erotyczne. Szło mu tak dobrze, że wyrządzone przez niego szkody wyceniono łącznie na niemal 1500 zł. Mając na uwadze charakter kradzionych przedmiotów, trudno powiedzieć, co mężczyzna chciał w ten sposób osiągnąć.

Zgłoszenie kradzieży brzmiało jak każde inne

Policjanci ze Złotoryi otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży mienia w jednym ze sklepów z artykułami kosmetycznymi na terenie miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że do sklepu weszła wysoka, szczupła kobieta. Kiedy pracownicy zauważyli, że klientka bierze z półek artykuły i chowa je następnie do torebki, niezwłocznie poinformowali Policję, uniemożliwiając kobiecie w tym samym czasie wyjście ze sklepu.

Chłop przebrany za babę

Na miejscu ustalono, że sprawcą kradzieży nie była kobieta lecz mężczyzna. 45-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego, aby nie zostać rozpoznanym, zdecydował się na niecodzienne przebranie. Założył perukę z długimi włosami, ubrał sukienkę i wykonał staranny makijaż. Jak ustalili funkcjonariusze, przebrany za kobietę, w ciągu kilku dni dwukrotnie dokonał kradzieży w tym samym sklepie. Łączna wartość skradzionych przez niego kosmetyków i gadżetów erotycznych wynosi niemal 1500 złotych. Część mienia została odzyskana, a 45-latek trafił do policyjnego aresztu.

Erotyczna wycieczka może skończyć się w więzieniu

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży mienia. W sprawie będą prowadzone dalsze czynności, a o losie 45-latka zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Złotoryi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE