Majówka 2021 we Wrocławiu: wystawa dinozaurów uświetni dzień. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-04-26 14:11
We Wrocławiu pojawią się dinozaury. Otwarcie już 1 maja!
Autor: pixabay.com We Wrocławiu pojawią się dinozaury. Otwarcie już 1 maja!

Od 1 maja, na odwiedzających Wrocławski Ogród Botaniczny, czekać będzie kolejna niezwykła atrakcja. Ogród wraz z JuraParkiem Krasiejów szykuje ekspozycję naturalnej wielkości gadów prehistorycznych. Na terenie ogrodu pojawią się sporo gatunków modeli dinozaurów. Dinopark otwarty będzie w dniach 1-30 maja.

Wystawa jest organizowana przy współpracy z JuraParkiem w Krasiejowie i to właśnie stamtąd pochodzić będą rekonstrukcje mezozoicznych gadów i płazów. „Ogrodowy Dinopark” będzie można oglądać w Ogrodzie Botanicznym przy ul. Sienkiewicza 23 we Wrocławiu, w dniach od 1 do 30 maja 2021 r. 

Modele, które można będzie podziwiać, wykonywane są z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz w zgodzie z najnowszymi odkryciami i standardami obowiązującymi w paleontologii, a wystawa z całą pewnością spodoba się nie tylko najmłodszym. Dinozaury, które pojawią się w dinoparku to: Scelidozaur, Silezaur, Ceratozaur, Triceratops, Velociraptor, Tanikolagrez, Avacertops,Kentrozaur.

Kasy Ogrodu czynne w godzinach:od maja do końca sierpnia od godz. 09:00 do 19:00 (zwiedzanie do 20:00).

Cennik: bilet normalny 20zł, bilet ulgowy 10zł

Raport z anteny 26.04, godz.10

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE