Koronawirus na Dolnym Śląsku: Już 258 osób zakażonych! [RAPORT 30.03.2020]

2020-03-30 21:26

KORONAWIRUS DOLNY ŚLĄSK - raport na 30.03.2020. Łącznie w naszym województwie mamy 258 osób zakażonych koronawirusem, w tym cztery osoby zmarły. Dzisiaj informowaliśmy o 23 nowych przypadkach.

Rano odnotowano 9 nowych przypadkach, wieczorem aż 15. Dwóch pacjentów trafiło do szpitali. W sumie na Dolnym Śląsku jest już 258 osób zakażonych koronawirusem.

Są jednak również dobre informacje: dzisiaj ze szpitala na Koszarowej wyszła 74-latka, która wcześniej była w ciężkim stanie. Udało jej się wyzdrowieć. Niestety, straciła bliską osobę - 70-latek, który zmarł, to osoba z jej rodziny.

Dzisiaj zmarł starszy mężczyzna (w wieku około 60 lat), który był pacjentem szpitala na Grabiszyńskiej, a w ostatnich dniach przewieziono go do szpitala na Koszarowej. Miał koronawirusa, ale bezpośrednią przyczyną jego śmierci był nowotwór. 

Dzisiaj ze względu na podejrzenie zakażenie koronawirusem u jednego z pacjentów zamknięto również oddział chirurgii ogólnej i naczyniowej w szpitalu na Fieldorfa.

Córka Kasi Kowalskiej zarażona koronawirusem - Informacja o jej stanie zdrowia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE