Kot

i

Autor: Pixabay Koty czekają na domy tymczasowe.

Konkurs o miano "Kociej Piękności Wrocławia". Oto uczestnicy! [ZDJĘCIA]

2022-02-14 10:09

Przyszedł czas na wybór najpiękniejszego kota w stolicy Dolnego Śląska. O zaszczytny tytuł Kociej Piękności Wrocławia 2022 walczy aż 97 kandydatów. Głosowanie potrwa do środy, 16 lutego do godz. 12.00. Laureatów poznamy następnego dnia w Dzień Kota.

Koty to – obok psów – najpopularniejsze zwierzęta domowe na świecie. Cechuje je inteligencja, uroda oraz to, że lubią chodzić własnymi ścieżkami. Wielkimi krokami zbliża się światowy dzień tych uroczych futrzaków, dlatego - już po raz siódmy - Wrocław wybiera Kocią Piękność Wrocławia. Przed rokiem zaszczytny tytuł zdobyła Masza. Na podium znaleźli się także Puszek i ex-aequo Tara i Michaś. Który kot w tym roku okaże się najpiękniejszy we Wrocławiu?

– Konkurs to okazja, aby zaprezentować swoje domowe mruczki i wygrać zaszczytny tytuł. Jak przekonują organizatorzy, każdy kot ma to coś i wcale nie musi być rodowodowy – mówi Janusz Krzeszowski z portalu wroclaw.pl.

W tegorocznym konkursie do wygrania są nagrody rzeczowe, w szczególności karma, gadżety, zabawki i akcesoria dla kotów:

  • o wartości ok. 300 zł za zajęcie pierwszego miejsca;
  • o wartości ok. 200 zł za zajęcie drugiego miejsca;
  • o wartości ok. 100 zł za zajęcie trzeciego miejsca.

Kocia Piękność Wrocławia. Jak zagłosować?

Każdy ma możliwość zagłosować na Kocią Piękność Wrocławia. W rozgrywce stanęło 97 mruczków. Wystarczy kliknąć na zdjęcie i postępować według instrukcji. Aby potwierdzić swój głos, należy podać numer telefonu, na który otrzymacie specjalny kod. Otrzymanie SMS-a jest bezpłatne, a numer telefonu przechowywany jest w systemie w sposób uniemożliwiający ponowne odczytanie.

Tutaj znajdziecie wszystkich kandydatów na zdjęciach i pozostałe szczegóły.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE