Kolizja na A4. Za kierownicą Beata Szydło

2021-10-18 16:12
Kolizja na A4. Za kierownicą Beata Szydło?
Autor: małopolska policja, zdjęcie ilustracyjne Kolizja na A4. Za kierownicą Beata Szydło?

Kolizja dwóch samochodów na autostradzie A4 w okolicach Wrocławia. Jak ustalił nasz reporter, za kierownicą jednego z pojazdów była Beata Szydło - była premier, a obecnie europosłanka PiS. Kierowca odpowiedzialny za kolizję został ukarany.

Do kolizji dwóch aut doszło w poniedziałek rano na autostradzie A4 w okolicach Wrocławia. Jak potwierdził nasz reporter w rozmowie z byłym współpracownikiem Beaty Szydło, Pawłem Rybickim, za kierownicą jednego z pojazdów siedziała była premier. Podkreślił jednak, że w zdarzeniu nikt nie został ranny.

- Po prostu ktoś wjechał na A4 w tył samochodu premier Szydło i rozbił sobie zderzak. Pani premier ani nikomu innemu nic się nie stało. Kierowca, który spowodował kolizję, został ukarany mandatem - tłumaczy Rybicki.

Czytaj także: Wypadek kolumny BOR z udziałem Beaty Szydło. Kierowcę Seicento spotka surowa kara?

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławia asp. szt. Łukasz Dutkowiak powiedział, że do kolizji doszło na 159. kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia. - Osobowy ford najechał na tył osobowego audi. Fordem kierował mężczyzna, a audi prowadziła kobieta. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Mężczyzna, który kierował fordem został ukarany mandatem - powiedział Dutkowiak.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE