koszykówka

i

Autor: Pixabay

Kolejne problemy Śląska Wrocław - Morgan odszedł WKS-u. W jego ślady pójdzie Martin?

2023-02-06 13:16

Jak poinformował za pomocą mediów społecznościowych WKS Śląsk Wrocław, Conor Morgan opuścił klub. Kanadyjczyk został wykupiony przez turecki Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü. Na tym problemy ekipy trenera Andreja Urlepa się nie kończą - zespół opuścić chce również Jeremiah Martin, a wzmocnień na horyzoncie brak.

Conor Morgan opuścił Śląsk Wrocław, przenosząc się do tureckiego Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü - szóstej siły tamtejszej ligi oraz ostatnich zwycięzców FIBA Europe Cup. Kadra WKS-u staje się coraz węższa, co niepokoi kibiców. Sprawy nie ułatwiają również plotki o Jeremiahu Martinie, jednemu z najlepiej punktujących zawodników w naszej lidze, który również chce opuścić klub. 

Conor Morgan żegna kibiców emocjonalną wiadomością

Choć Kanadyjczyk nadzwyczajnie długo w Śląsku nie pograł, to odchodząc z WKS-u postanowił pożegnać się z wrocławskimi kibicami.

"Cześć, fani Śląska. Dziękuję za wszystko, co mi daliście i za głośny doping na meczach. To był zaszczyt reprezentować kraj i grać na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Dziękuję za wszystko, także całemu klubowi jako organizacji, ale przede wszystkim kolegom z zespołu" - pożegnał się z kibicami Morgan.

Jeremiah Martin również opuści WKS?

Niepokojące dla kibiców mogą być informacje, które przekazuje portal super-basket.pl. Jeremiah Martin ma wzbudzać zainteresowanie innego tureckiego klubu, Yukatel Merkezefendi. Martin jest kluczowym zawodnikiem Śląska w bieżącym sezonie, będąc jednocześnie jednym z najlepszych rzucających w całej polskiej lidze.

Konflikt z trenerem Andrejem Urlepem

Jak podaje super-basket.pl, jednym z powodów, przez które Martin chce opuścić Wrocław, ma być konflikt z trenerem WKS-u, Andrejem Urlepem. Martin nie ma w swoim kontrakcie zapisanej klauzuli buy-outu, jednak jest zdeterminowany by wymóc na swoim dotychczasowym pracodawcy rozwiązanie obowiązującej umowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE