Kobieta spadła z wiaduktu z kilkunastu metrów. Z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala

2021-12-24 17:47

Kobieta spadła z mostu z kilkunastu metrów to jedna z uczestniczek niegroźnej kolizji na moście Rędzińskim we Wrocławiu. Wyszła z samochodu i nie zauważając szczeliny pomiędzy pasami jezdni spadła z wysokości kilkunastu metrów. Z licznymi obrażeniami trafiła do jednego z wrocławskich szpitali. Nadal jest hospitalizowana.

Po godz. 6 na 20 km. Autostradowej Obwodnicy Wrocławia na wiadukcie w kierunku autostrady A4 doszło do niegroźnej kolizji z udziałem dwóch samochodów. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, ale uczestnicy kolizji wyszli z pojazdów. - Jedna z pasażerek, chcąc uniknąć sytuacji zagrożenia życia chciała zejść z pasa ruchu, przeszła przez bariery ochronne i jeszcze kawałek dalej, prawdopodobnie poślizgnęła się i wpadła w szczelinę, która znajdowała się pomiędzy pasami jezdni – relacjonował PAP rzecznik wrocławskiej policji Łukasz Dutkowiak.

CZYTAJ TAKŻE: Marznące deszcze, oblodzenia i zamiecie śnieżne! Niemal cała Polska na żółto! Trudne warunki na drogach

Z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala

Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie. "Pasażerka z licznymi obrażeniami ciała została przewieziona do jednego z wrocławskich szpitali" – przekazał policjant. Dodał, że na godz. 15 kobieta była nadal hospitalizowana.

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE