Kradzież lawety z koparką

Jelenia Góra: Kradzież lawety. Złodzieje okleili bus czarną folią i nie mogli otworzyć drzwi

W Jeleniej Górze złodzieje ukradli lawetę, na której znajdowała się koparka. Dla niepoznaki ich samochód oklejony był czarną folią, która uniemożliwiała otwarcie drzwi. Sprawcy kradzieży musieli wchodzić do auta przez... okno.

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież przyczepy, na której znajdowała się koparka. Wśród zatrzymanych dwie osoby to mieszkańcy powiatu jaworskiego w wieku 42 i 31 lat, oraz jeden 35-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego.

Podejrzani z terenu jednej z jeleniogórskich firm ukradli przyczepę, na której znajdowała się koparka. Okradziony właściciel oszacował skradzione mienie na 108 tys. zł.

Slang korporacyjny. Jak dobrze go znasz? Mało kto zna wszystkie odpowiedzi!

Pytanie 1 z 7
"Workflow" - co kryje się pod tym hasłem?

Bus złodziei cały w folii

Złodzieje w celu uniemożliwienia identyfikacji busa, którym dokonali kradzieży, okleili go czarną folią. Pojazd był na tyle skutecznie ofoliowany, że nie można było otwierać drzwi. Jeden ze złodziei, aby podpiąć przyczepę do busa, musiał wyjść z pojazdu przez okno.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił Policję. Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie analizy nagrań z kamer oraz zebranych informacji już po dwóch godzinach zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o ten czyn na terenie innego powiatu i odzyskali skradzione mienie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – informują mundurowi.

Zatrzymani przebywają w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozi im nawet 5 lat więzienia. - 42-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące, 31-latek trafił również do aresztu śledczego, gdyż miał do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 7 miesięcy za inne czyny, a 35-latek został objęty dozorem policyjnym – dodają policjanci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE