Coraz bliżej święta!

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu już się rozkłada [ZDJĘCIA]

2023-11-23 15:07

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu co roku przyciąga mnóstwo ludzi. 24 listopada będziemy mogli odwiedzić Rynek oraz Plac Solny, aby poczuć magię świąt, napić się grzańca czy kupić różne smakołyki. Już teraz możemy zobaczyć robotników rozkładających budki oraz choinkę. Zobacz, jak wyglądają przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023.

Do rozpoczęcia Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023 we Wrocławiu zostało jeszcze kilka dni. Już od 24 listopada będziemy mogli pójść na oświetlony rynek pełen świątecznych dekoracji i spróbować m.in. grzańca czy gorącej czekolady. Nacieszyć się nim będzie można do 7 stycznia 2024 r., czyli o tydzień dłużej niż rok temu. 

Jeśli chcielibyśmy pójść do konkretnej budki w trakcie jarmarku, rozkład znajdziemy na stronie Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023

Przypomnijmy sobie również ceny z jarmarku w 2022 r. Za szaszłyka musieliśmy wówczas zapłacić 38 zł, a za pajdę chleba ze smalcem 25 zł. Za to za grzańca oraz kubek zapłaciliśmy 35 zł. Czy ceny będą podobne w tym roku? Tego jeszcze nie wiadomo. 

Zobaczcie, jak wyglądają przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023 we Wrocławiu

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu po zmroku. Robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE