Gorąca Kuba zawitała do Wrocławia. Festiwal salsy rozpalił wszystkich! Zobaczcie zdjęcia

2023-03-17 14:31

Festiwal salsy kubańskiej "Ahora S!i" we Wrocławiu to wydarzenie, które po raz drugi przyciągnęło miłośników tańca. Rumba, afro, salsa, reegaeton, timba to tylko niektóre ze styli, które królowały na sali tanecznej i imprezie. Blisko 300 osób doskonaliło swoje umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów zarówno z Polski, jak i Kuby.

"Ahora Si!" to wydarzenie organizowane po raz drugi we Wrocławiu, które powstało dla miłośników kubańskich tańców. Salsa jednak to nie wszystko - na festiwalu bowiem pojawiły się takie style jak: timba, son, reggeaton, rumba czy afro. Wszystkie niewątpliwie związane z gorącą Kubą. Impreza zgromadziła blisko 300 osób. Pojawili się tancerze zarówno z Polski, jak i z Czech, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Anglii i Rosji. A instruktorzy? Najlepsi z najlepszych! Zobaczcie sami na zdjęciach poniżej. 

Więcej zdjęć i filmików z  "Ahora Si!" możecie znaleźć też TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE