utrudnienia w ruchu wrocław ul. kazimierza wielkiego

i

Autor: Google Maps

Utrudnienia drogowe

Filmowcy przejmą centrum Wrocławia. Sprawdź, jakie ulice będą zamknięte

2023-09-26 8:54

Od 27 września w centrum Wrocławia pojawi się ekipa filmowa, kręcąca sceny do produkcji "Pani od Polskiego". W związku z tym przez najbliższy tydzień zapowiadane są znaczne utrudnienia w ruchu. Dotyczy to zarówno kierowców, jak i pieszych. Sprawdź, jakie ulice będą zamknięte.

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu poinformował, że od 27 września będą znaczne utrudnienia w ruchu. Jest to spowodowane pracą ekipy filmowej w centrum miasta. 

Ekipa filmowa w centrum miasta. Jakie ulice Wrocławia będą zamknięte? 

Po raz kolejny centrum Wrocławia stanie się planem filmowym. Tym razem ekipa filmowa będzie kręcić sceny do produkcji "Pani od Polskiego". Prace będą trwać od 27 września do 5 października, a w tym czasie pojawią się również utrudnienia w ruchu. 

ZDiUM Wrocław poinformował, jakie ulice będą zamknięte zarówno dla kierowców, jak i pieszych:

  • 27 września - 5 października - wyłączenie parkowania po południowej stronie ul. Szajnochy;
  • 29 września - 3 października - wyłączenie parkowania po północnej stronie ul. Szajnochy (oprócz samochodów ekipy filmowej);
  • 29 września - 3 października - zamknięcie przejścia chodnikiem przy ul. Kazimierza Wielkiego; 
  • 29-30 września oraz 2-3 października - na pl. Solnym (na drodze wewnętrznej po stronie wschodniej) będą parkować zaplecza socjalne ekipy filmowej. 
Rolnicy. Podlasie. Ryk piły spalinowej. Walek od razu zaczął działać
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE